فروشگاه قطعات الکترونیک

شبیه ساز سنسور PT100 – با دقت بالا

360,000 تومان

در بسیاری موارد نیاز می باشد تا دستگاه اندازه گیری را در رنج قابل قبولی از دما تنظیم کرد . به عنوان مثال دستگاه اندازه گیری برای نمایش دادن دمای صفر تا ۸۰۰ درجه می بایست باسنسور PT100  کالیبره شود . امکان این کار با استفاده از خود سنسور امکان پذیر نمی باشد. معمولا از شبیه ساز سنسور PT100 استفاده می گردد. شبیه ساز سنسور PT100 به این صورت عمل می کند که در رنج مقاومتی که سنسور PT100 عمل می کند قابل تغییر می باشد . برای بدست آوردن این مقدار معمولا از جدول دیتاشیت سنسور استفاده می گردد .

شبیه ساز سنسور PT100 مقاومت بسیار دقیق قابل تنظیم را برای کالیبره کردن دستگاه اندازه گیری ایجاد می کند. شبیه ساز معرفی شده در اینجا دارای موارد زیر می باشد :

  • دقت ۰٫۰۵ اهم در تنظیم
  • دارای نمایشگر برروی ولوم
  • دارای قفل برروی هر ولوم به منظور تثبیت مقدار تنظیم شده
  • دارای ولوم برای تنظیم دقیق و ولوم برای گام حرکت بزرگتر

در انبار موجود نمی باشد

سنسور PT100 سنسور پرکاربردی در صنعت می باشد. بسیاری از دستگاه های اندازه گیری دما از این سنسور استفاده می کنند . این سنسور به این خاطر نام گذاری شده است که در دمای صفر درجه ی سانتیگراد مقاومت ۱۰۰ اهم را در دوسر ترمینال خو نشان میدهد .

بردشبیه ساز سنسور PT100راه حل بسار ساده برای شبیه سازی برای کاربرد های صنعتی و آموزشی آزمایشگاهی می باشد .در این دستگاه می توان درجه خرارت های مختلف را برای دستگاه اندازه گیری شبیه سازی کرد . تغییرات خروجی این دستگاه از صفر اهم تا ۱۰۰۰ اهم می باشد . برروی دستگاه دو عدد ولوم با نشانگر دقیق قرار داده شده است که می توان با دقت بالایی ( ۰٫۰۵ ) اهم تنظیم کرد . برروی هر ولوم کلیدی تعبیه شده است تا پس از تنظیم مقدار را قفل کرد تا مقدار اهم ثابت بماند .

وزن 0.4 kg
ابعاد 15 × 8 × 3 cm
بازه ی مقاومت خروجی

0 تا 1200 اهم

دقت تنظیم

0.05 اهم

پایداری خروجی

دارای قفل خروجی برروی هر ولوم

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شبیه ساز سنسور PT100 – با دقت بالا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

در حال به روزرسانی…
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.