1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
ماژول شارژر باطری های سیلد اسید
شارژر باطری های سیلد اسید

ماژول شارژر باطری های سیلد اسید

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation="none"]شارژر موجود بیشتر برای چراغ های اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد . مدار این شارژر مستقیما به برق ۲۳۰ ولت شهر متصل می شود و خروجی های مخصوص…

ادامه خواندن
منبع تغذیه متغیر دانش آموزی
منبع تغذیه آزمایشگاهی

منبع تغذیه متغیر دانش آموزی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]برای بسیاری از علاقمندان به رشته ی الکترونیک داشتن یک منبع تغذیه برای تست و تحقیقات در زمینه ی الکترونیک ضروری می باشد . زمانیکه یک دانش آموز یک برد الکترونیکی یا یک کار دستی مانند کیت های الکترونیکی می سازد برای راه اندازی این برد نیاز به باطری و منبع تغذیه مناسب با ولتاژ و جریان مناسب هست . ولی تنوع ولتاژ مورد نیاز باعث میشه که خیلی وقت ها ذوق ساختن و ابتکار از دانش آموز ازبین بره . منبع تغذیه مدل ۲V204 یک منبع تغذیه متغیر ۱٫۲ ولت تا ۳۰ ولت با جریان حداکثر ۱٫۵ آمپر می باشد که قیمت بسیار مناسب برای تازه کاران و دانش آموزان می باشد .

منبع تغذیه متغیر دانش آموزی 0 تا 30 ولت DC
منبع تغذیه متغیر دانش آموزی ۰ تا ۳۰ ولت DC

(بیشتر…)

ادامه خواندن
منبع تغذیه ۰ تا ۲۶ ولت – ۰ تا ۱٫۵ آمپر مدل CVC3SW
منبع تغذیه متغییر . منبع تغذیه ۰ تا ۳۰ ولت متغیر

منبع تغذیه ۰ تا ۲۶ ولت – ۰ تا ۱٫۵ آمپر مدل CVC3SW

[vc_row][vc_column][vc_column_text]منابع تغذیه متغییر یکی از اساسی ترین دستگاهها ی مورد نیاز برای هر شخصی که می خواهد در زمینه ی الکترونیک فعالیت داشته باشد . برای راه اندازی هروسیله ی الکترونیکی نیاز به منبع ولتاژ با ولتاژهای متغییر داریم . به عنوان مثال برای راه اندازی انواع کیت های الکترونیکی ولتاژی بین ۳ تا ۴٫۵ ولت نیاز داریم .برای مدارهای میکروکنترلی نیاز به ولتاژ ۳٫۳ ولت یا ۵ ولت ، یا برای انواع مدارات آنالوگ ولتاژی بین ۹ تا ۱۵ ولت و برای مدارهای صنعتی تر نیاز به ولتاژ ۲۴ ولت داریم . اینجاست که نیاز یک منبع ولتاژ متغییر احساس می شود . اکثر منابع تغذیه در بازار قیمت بسیار بالایی دارند که برای هرکسی خریدن این دستگاه ها مقدور نمی باشد .

هدف ما ساخت دستگاه ارزان و باکیفیت است …

منبع تغذیه ولتاژ متغییر 0 - 30 ولت

(بیشتر…)

ادامه خواندن
بستن منو
×
×

سبد خرید