فروشگاه قطعات الکترونیک

ثبت اطلاعات مشتریان :
ثبت اطلاعات شما با عضویت سایت به سادگی قابل انجام است و مشخصات کاربری شما درسایت و فروشگاه یکسان می باشد پس لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید ، اگر به صورتی آدرس شما تغییر کرد سریعا آدرس جدید خود را درسایت ثبت کنید  و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت (تمامی اطلاعات مشتری نزد فروشگاه محفوظ خواهند بود). ضمنا در صورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد،‌ هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش و یا عواقب اتفاقی متوجه خریدار می باشد.

پیگیری سفارشات :
جهت پیگیری سفارش خود در صورتی که زمان بندی های قید شده سپری شده و بسته بدون تغییر وضعیت مانده است ،‌می توانید از طریق ایمیل و یا شماره های موجود با فروشگاه تماس بگیرید.

روش های پرداخت سفارش :
پرداخت مبلغ سفارش به روش های گوناگون شامل واریز داخل بانک ، کارت به کارت ، پرداخت آنلاین  میسر است . که در زمان ثبت سفارش قابل انتخاب می باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات :
تمامی محصولات تولیدی شرکت فنی و مهندسی الکترومانا شامل گارانتی می باشند و جهت مشاهده شرایط و توضیحات مربوطه را در صفحه ی گارانتی محصولات مطالعه و پیگیری کنید.قطعات و دستگاه هایی که دارای بسته بندی می باشند تا زمانی که از بسته بندی باز نشده باشند به مدت ۱۰ روز کاری قابل برگشت می باشد و وجه پرداختی به خریدار باز گردانده می شود.

برگشت خوردن سفارش :
در صورتی که بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد کل هزینه ارسال خواهد بود و در حالتی که مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته بندی) با هزینه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد.

تخفیف :
تخفیف های سایت بنابه خرید و یا فروش ویژه به صورت دوره ای در سایت قرار داده می شود . بدیهی است خرید با تعداد بالاتر تخفیفات بیشتری را به دنبال دارد .

 

قابل ذکر است که هزینه ی پست مرحله ی اول از یک طرف به عهده ی فروشگاه و بعد از آن به عهده ی مشتری می باشد . درصورت عدم ثبت شماره سریال دستگاه برروی سیستم گارانتی سایت ، تمامی هزینه های پستی به عهده ی مشتری خواهد بود ِ.

در حال به روزرسانی…
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.